06.12.2018 Meelelahutuslik mälumäng Rohke Debelakiga

06. detsember 2018, kell 19-21

Toimumiskoht: Legends Dineris Keilas (Paldiski mnt 32A, Keila)

Usutavasti saab viimasel korral Rohkelt meelelahutuslikku mäluloputust, sest küsimusi küsib  Rohke Debelak!
Registreerida saab kuni 5.12 kell 17.00 SIIN

Nagu ikka osalustasu 5 eur/ osaleja. Võistkonnas saab olla kuni 4 liiget.

Kogu osalustasu läheb üldvõitja otsustada heategevusse – võitja selgub juba 6.12 finaalis.

Kes soovib süüa korraliku kõhtutäie, andke aga igaksjuhuks Legendile juba varem päeval oma soovidest märku, aga igaljuhul tasub kohale tulla pisut varem et snäkipoolist ja joogikest valmis varuda!

Sündmus Facebookis

***

Ülesehitus ja reeglid

  • Iga osaleja igakordne mängust osavõtutasu on 5 eurot, mis läheb peaauhinnafondi, mille üle otsustamise õiguse saab võistkond, kes 3 erineva mälumängu järel, 2018 aasta detsembris võitjaks tuleb. Võitja võistkond annetab selle (kooskõlastades korraldajaga) ühele kohalikule abivajajale või heategevusega tegelevale organisatsioonile. Seekord ka eraldi autasusid etapi võitjatele ei ole, vaid naudime mõnusat mängu, võidu au ja panustame ühiselt heategevusse ning ühiselt veedetud aega.
  • Võistkonnad võivad olla kuni 4-liikmelised.
  • Külalisküsija esitab võistkondadele 3×7 küsimust.
  • Lisaks on igal võistkonnal võimalus külalisküsijale eelnevalt valmis mõelda 1 põnev küsimus, mis kõigilt enne mängu algust kokku kogutakse ning millede hulgast külaline peale viimast oma küsimust, kas teadlikult või pimesi, valib 3-5 küsimust välja, püüdes neile õige vastuse anda. Parima küsimuse esitanud võistkond saab külaliselt 3 punkti hetkelisele skoorile lisaks.