11.10.2018 Meelelahutuslik mälumäng Gaute Kivistikuga

11. oktoober 2018, kell 19-21

Toimumiskoht: Legends Dineris Keilas (Paldiski mnt 32A, Keila)

Küsimused ja vastused:
Keila Leht, 19.10.2018: “Meelelahutuslik mälumäng alustas hoogsalt”, lk 5 ja lk 6

Ülesehitus ja reeglid

  • Seekordne mälumäng laiemas plaanis saab olema heategevuslik. Iga osaleja igakordne mängust osavõtutasu on 5 eurot, mis läheb peaauhinnafondi, mille üle otsustamise õiguse saab võistkond, kes 3 erineva mälumängu järel, 2018 aasta detsembris võitjaks tuleb. Võitja võistkond annetab selle (kooskõlastades korraldajaga) ühele kohalikule abivajajale või heategevusega tegelevale organisatsioonile. Seekord ka eraldi autasusid etapi võitjatele ei ole, vaid naudime mõnusat mängu, võidu au ja panustame ühiselt heategevusse ning ühiselt veedetud aega.
  • Võistkonnad võivad olla kuni 4-liikmelised.
  • Külalisküsija esitab võistkondadele 3×7 küsimust.
  • Lisaks on igal võistkonnal võimalus külalisküsijale eelnevalt valmis mõelda 1 põnev küsimus, mis kõigilt enne mängu algust kokku kogutakse ning millede hulgast külaline peale viimast oma küsimust, kas teadlikult või pimesi, valib 3-5 küsimust välja, püüdes neile õige vastuse anda. Parima küsimuse esitanud võistkond saab külaliselt 3 punkti hetkelisele skoorile lisaks.

Ka seekordne võõrustaja – Legends diner pole kummist, on nagu ka eelmisel aastal, vajalik eelregistreerimine! Selleks vajuta SIIA!

Ärge siis väga kaua kõhelge, muidu ei mahugi mängima!

Palun võtta osavõtutasu 5 eurot osaleja kohta kaasa sularahas ja võimalikult täpsena.

Aitäh!

***

Seekordne mälumäng on lülitatud ka Porkikuu Festivali ajakavva: